Szanowni Państwo,

Zapraszam do współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym „PSZCZÓŁKA pod kątem wyboru i zapewnienia ubezpieczenia grupowego NNW dla dzieci, uczniów i młodzieży szkolnej. Organizacja posiada osobowość prawną i za zgodą ubezpieczycieli pełni rolę tzw. ubezpieczającego, wyręczając tym samym placówkę oświatową lub osoby fizyczne z Rady Rodziców. Dzięki temu rodzice uczniów nadal mogą skorzystać z dobrodziejstw ubezpieczenia grupowego dla swoich dzieci. Jednocześnie mając do dyspozycji po 4 warianty w dwóch różnych towarzystwach indywidualnie dokonują wyboru w oparciu o własne potrzeby i możliwości finansowe. Od dzisiaj można już przystępować do ubezpieczenia online.

Jak zawsze odpowiedzialność w ramach nowych polis grupowych rozpoczęła się od 01.09.2022 r., zachowując tym samym ciągłość ochrony w obecnie obowiązujących.

Oferty opisane są na mojej stronie https://www.ubezpieczenia-gda.pl , należy wybrać z wykazu szkół nazwę placówki i przejść dalej.

Rodzice mogą ubezpieczyć także dzieci spoza szkoły, o ile są w wieku szkolnym (od żłobka do liceum).

Rodziców lub opiekunów, którzy nie posiadają bankowości internetowej proszę o kontakt telefoniczny, aby skorzystać z innej wersji przystąpienia.

Zachęcam do skorzystania z narzędzi internetowych, chyba że będzie możliwość spotkania osobistego na zebraniach i dyżurach w szkole.

Zachęcam także do skorzystania ze specjalnej oferty ubezpieczenia Ochrony Prawnej   w życiu prywatnym z 20% zniżką - z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Adres strony internetowej ubezpieczającego to: www.stowarzyszenie-pszczolka.info

Każdorazowo jestem do Państwa dyspozycji w razie potrzeby.

Arkadiusz KamińskiPośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowetel. (+48) 694-49-49-53e-mail: akaminski@ubezpieczenia-gda.pl

www.ubezpieczenia-gda.pl

Szanowni Państwo,

Pragnę złożyć propozycję ubezpieczenia dla uczniów na najbliższy rok szkolny 2022/2023. Bezpieczny.pl, grupa Generali Polska przygotowała rozwiązania z korzyścią dla Państwa jako Rodziców.

Oferowane przez nas ubezpieczenia NNW zawieranie są w dwóch formach:

Indywidualna, w której Rodzice otrzymują dedykowany link z kodem rabatowym placówki i samodzielnie dokonują wyboru wariantu i składki za ubezpieczenie. Jest to forma całkowicie bezobsługowa, przeznaczona dla szkół, które nie chcą angażować się w proces zawierania umów ubezpieczenia NNW.

W tej formie dla Rodziców generujemy dedykowany kod rabatowy, który umożliwia rabat dla Rodziców na zakup ubezpieczenia dla dziecka.Każda placówka, która skorzysta z tej formy ubezpieczenia bezpieczny.pl otrzyma komplet dwóch profesjonalnie wyposażonych apteczek aby być bardziej bezpiecznym :).

Link do oferty:

Przykładowy komunikat dla Rodziców przesyłam w załączniku.

Forma grupowa - zawieramy ubezpieczenie w formie bezimiennej (nie zbieramy oświadczeń RODO, list, nie potrzebujemy podpisów od Rodziców).

Formalności związane z zawarciem ograniczone są do minimum (w załączniku oferta). Istnieje możliwość zwolnienia 10% dzieci z opłaty lub dodatkowego 10% rabatu na składkę.

W załączniku przesyłam:

- Przykładowy komunikat dla Rodziców o ubezpieczeniu indywidualnym;

- Oferta indywidualna;

- Oferta ubezpieczenia grupowego;

- Atuty oferty;

- OWU;

- Tabela świadczeń z tytułu uszczerbków lub uszkodzeń ciała na skutek nieszczęśliwego wypadku (uproszczona procedura w wariancie bezkomisyjnym, zgłoszenie roszczeń na podstawie kopii dokumentacji);

--
bezpieczny.pl Joanna Karczewska Ekspert ds. sprzedaży ubezpieczeń Bezpieczny.pl Spółka z o.o., ul. Goplańska 56, 80-178 Gdańsk | T  58 718 9 253 www.bezpieczny.pl
POUFNOŚĆ: Niniejsza wiadomość może zawierać poufną i prawnie zastrzeżoną korespondencję między naszą Spółką i Klientem. Jeżeli nie jesteście Państwo jej adresatem informujemy, że otrzymali ją Państwo omyłkowo oraz, że przeglądanie, rozpowszechnianie lub kopiowanie jest zabronione. W przypadku omyłkowego otrzymania niniejszej wiadomości, prosimy o niezwłoczne powiadomienie o tym nadawcy i wykasowanie oryginału.
CONFIDENTIALITY: This message may contain a confidential and privileged our Company and Client communication. If you are not the intended recipient, you are hereby notified that you have received this message in error - any review, distribution or copying of this message is strictly prohibited. If you have received this message in error, please notify the sender immediately and delete the original.

Jeżeli chodzi o zakres TUZ:
-wysokie świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku NW i choroby,
- wypłaty od 1 dnia za pobyt w szpitalu w wyniku NW i choroby (DO 120 DNI W ROKU!)
zwrot kosztów wycieczki szkolnej w wyniku NW
operacje w wyniku NW, świadczenie w wysokości 1000 zł jednorazowo,
- zwrot kosztów zakupu/naprawy okularów czy aparatów słuchowych,
- pakiet kleszcz (wizyta u lekarza, badanie diagnostyczne, antybiotykoterapia, zdiagnozowanie boreliozy),
- wszystkie sporty w pakiecie bez dodatkowej opłaty.
Przemysław Bielak

PZU - NNW dzieci i młodzieży 2022/2023

Ofertę Towarzystwa Ubezpieczeniowego  PZU - dotyczącą ubezpieczenia NNW Państwa wychowanków na kolejny rok szkolny.

Najnowsza oferta PZU specjalnie wynegocjowaną dla wybranych Placówek z ramienia Szkolnej Agencji Ubezpieczeniowej.

Oczywiście ubezpieczamy w formie tradycyjnej lub online.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości odnośnie oferty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

--

Anna Salij-Kaczkowska