Zwyciężył w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Powiewa dumnie biało-czerwona" - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego

im. Mariusza Zaruskiego w Gdańsku

25.05.2024

Zakończył się organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 gdański międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. „Powiewa dumnie biało-czerwona” adresowany do uczniów z klas I-lll szkoły podstawowej. Zostało przysłanych 36 zdjęć flagi polskiej w różnych ujęciach. Większość uczestników biorących udział w konkursie poradziła sobie z tematem fenomenalnie i pokazała swoje niebywale dobre oko. Komisja konkursowa w składzie: p. Barbara Peplińska, p. Magdalena Pawłowska, p. Joanna Lachowska-Janek, p. Monika Chmielecka, p. Marta Fiergolska miała bardzo trudne zadanie i po burzliwej naradzie wyłoniła laureatów w trzech kategoriach wiekowych.

zwyciezyl-w-miedzyszkolnym-konkursie-fotograficznego-powiewa-dumnie-bialo-czerwona-531822.jpg

Wśród nich znalazł się również uczeń z naszej szkoły:

Bruno Pokojski, kl. 2d,

który w kategorii klas 2 zdobył I miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac.

Jak informują organizatorki Monika Chmielecka i Marta Fiergolska, nagrody i dyplomy zostaną rozesłane do 14 czerwca.

Szkolna koordynatorka

Małgorzata Biernat