Wczoraj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w klasach 1–7. To był czas pełen wyzwań, codziennej pracy, zdobywania nowych umiejętności i wielu sukcesów – zarówno tych dużych, jak i małych, ale równie ważnych. Gratulujemy wszystkim Uczennicom i Uczniom osiągnięć oraz wytrwałości i zaangażowania włożonych w naukę przez cały rok szkolny.
W ten ciepły, letni dzień rozpoczynamy długo wyczekiwany czas odpoczynku, regeneracji i wakacyjnych przygód.

--->więcej zdjęć na szkolnym profilu FB
Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji! Do zobaczenia we wrześniu


