SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZESTNICY KONKURSU

Nadszedł wreszcie czas ogłoszenia wyników. Na początku chciałybyśmy jednak Państwu serdecznie podziękować za cierpliwość, a przede wszystkim za wspaniałą zabawę.  Oddaliście Państwo łącznie do dnia zakończenia konkursu 632 głosy (czat ogólny wydarzenia i czaty przy kategoriach). Na podstawie zliczenia Państwa głosów wyłoniłyśmy zwycięzców.

W 9 kategoriach wygrała konkretna postać z największą liczbą głosów, natomiast w 10 kategorii: Inne postacie z bajek wyłoniliśmy 3 miejsca z największa liczbą głosów. Zostało również przyznane wyróżnienie: Za odwagę i udział w zabawie dla uczennicy z klasy 5.

Ustalenie jaka uczennica i jaki uczeń ukryty jest pod postacią nastąpi jak już wrócimy do szkoły. Wtedy również wręczymy zwycięzcom i wyróżnionej uczennicy z kl. 5 nagrody. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ I SPRAWIENIE RADOŚCI DZIECIOM.

WYRÓŻNIENIE