W naszej szkole w konkursie wzięło udział 37 uczniów i uczennic z klas 1-5.
Laureatkami/ laureatkami zostali:
Klasy 1
- Bartosz z kl. 1c – laureat II miejsca
Klasy 2
- Mikołaj z kl. 2d – laureat III miejsca
- Kuba z kl. 2d – laureat III miejsca
- Igor z kl. 2f – laureat III miejsca
- Maksymilian z kl. 2f – laureat III miejsca
Klasy 3
- Albert z kl. 3a – laureat III miejsca
- Mikołaj z kl. 3c – laureat III miejsca
- Nikodem z kl. 3c – laureat II miejsca
- Alicja z kl.3e – laureat III miejsca
Klasy 4
- Antoni z kl. 4d – laureat I miejsca
- Magdalena z kl. 4d – laureat III miejsca
SERDECZNIE GRATULUJEMY!


