W naszej szkole w konkursie wzięło udział 37 uczniów i uczennic z klas 1-5.

Laureatkami/ laureatkami zostali:

Klasy 1

  • Bartosz z kl. 1c – laureat II miejsca

Klasy 2

  • Mikołaj z kl. 2d – laureat III miejsca
  • Kuba z kl. 2d – laureat III miejsca
  • Igor z kl. 2f – laureat III miejsca
  • Maksymilian z kl. 2f – laureat III miejsca

Klasy 3

  • Albert z kl. 3a – laureat III miejsca
  • Mikołaj z kl. 3c – laureat III miejsca
  • Nikodem z kl. 3c – laureat II miejsca
  • Alicja z kl.3e – laureat III miejsca

Klasy 4

  • Antoni z kl. 4d – laureat I miejsca
  • Magdalena z kl. 4d – laureat III miejsca

SERDECZNIE GRATULUJEMY!