• Prosimy pobrać umowy dotyczące żywienia w roku szkolnym 2024/2025: dla grupy "0" lub dla klas 1 - 8  (pliki poniżej).
  • Prosimy o dokładne przeczytanie treści umowy w związku z naniesionymi zmianami.
  • Umowy należy wypełnić czytelnie, najlepiej pismem drukowanym.
  • Jeśli dziecko już korzystało z posiłków w naszej szkole, prosimy wpisać nr umowy (ten sam co karta obiadowa).
  • Poprawnie wypełnione i podpisane umowy należy dostarczyć do szkoły tylko i wyłącznie w formie papierowej; umieścić we wrzutni, znajdującej się przy szklanych drzwiach w głównym wejściu do szkoły do 19 sierpnia 2024 r.
  • Prosimy o nieprzesyłanie umów w formie elektronicznej.
  • Umowy dostarczone terminowo gwarantują możliwość korzystania przez dziecko z posiłków wg harmonogramu:

- posiłki dla grupy "0" będą wydawane od 03.09.2024 r.;

- obiady dla klas 1- 8 będą wydawane od 09.09.2024 r.

• Umowy dostarczone po 19.08.2024 r. spowodują przesunięcie terminu, od którego dziecko będzie mogło korzystać z wyżywienia w szkole.

Dziękujemy za współpracę :)

Pliki do pobrania: