Szanowni Państwo,

Zapraszam do kontynuacji współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym „PSZCZÓŁKA pod kątem wyboru i zapewnienia ubezpieczenia grupowego NNW dla dzieci, uczniów i młodzieży szkolnej. Organizacja posiadając osobowość prawną za zgodą ubezpieczycieli pełni rolę tzw. ubezpieczającego, wyręczając tym samym placówkę oświatową lub osoby fizyczne z Rady Rodziców. Dzięki temu rodzice uczniów nadal mogą skorzystać z dobrodziejstw ubezpieczenia grupowego dla swoich dzieci. Jednocześnie mając do dyspozycji po 4 warianty w dwóch różnych towarzystwach indywidualnie dokonują wyboru w oparciu o własne potrzeby i możliwości finansowe. Od dzisiaj można już przystępować do ubezpieczenia online, przez co koszty związane z wykupieniem ubezpieczenia, np. dla kilkorgu dzieci, rozkładamy w czasie, jeszcze przed wrześniem, kiedy następuje kumulacja wydatków szkolnych.

Jak zawsze odpowiedzialność w ramach nowych polis grupowych rozpocznie się od 01.09.2021 r., zachowując tym samym ciągłość ochrony w obecnie obowiązujących.

Oferty opisane są na mojej stronie https://www.ubezpieczenia-gda.pl

Rodzice i pracownicy mogą ubezpieczyć także dzieci spoza szkoły, o ile są w wieku szkolnym (od żłobka do liceum).

Dla ułatwienia pod ikonami ofert grupowych umieszczone są krótkie filmy instruktażowe jak zapisać dzieci.

Rodziców lub opiekunów, którzy nie posiadają bankowości internetowej proszę o kontakt telefoniczny, aby skorzystać z innej wersji przystąpienia.

Zachęcam do skorzystania z narzędzi internetowych, co zapewni obu stronom komfort w zachowaniu dystansu, dopóki możliwość spotkania osobistego na zebraniach i dyżurach w szkołach będzie utrudniona.

Zainteresowani pracownicy placówki oświatowej mogą także skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczenia Ochrony Prawnej  - z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Adres strony internetowej ubezpieczającego to: www.stowarzyszenie-pszczolka.info

Każdorazowo jestem do Państwa dyspozycji w razie potrzeby.

Arkadiusz Kamiński

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe