Zakończyliśmy właśnie IV edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole. Hasłem tegorocznej edycji były słowa:" Z optymizmem i nadzieją!". To był czas pełen radości!
Poszukiwaliśmy wspólnie odpowiedzi na pytania: Czym jest szczęście?, Kiedy jesteśmy szczęśliwi?, Czym są optymizm i nadzieja?, Czy potrafimy wyciągać wnioski z doświadczeń i patrzeć z nadzieją w przyszłość?.  Wykonywaliśmy klasowe "drzewka szczęścia", projektowaliśmy własne szczęśliwe emotikonki i kolorowe stroje, wybieraliśmy ulubione aktywności na lekcjach wychowania fizycznego, graliśmy na bum-bum rurkach. W Dniu Kolorów przyszliśmy do szkoły w wielobarwnych strojach a w Dniu Drzemki i Dobrego Snu, w piżamach oraz przynieśliśmy ze sobą ulubione poduszki i pluszaki, by móc się wpólnie relaksować. Na przerwach bawiliśmy się z chustą animacyjną. Przestrzeń szkolna w tym tygodniu stała się dla wszystkich miejscem jeszcze bardziej przyjaznym niż zazwyczaj. A uśmiech i życzliwość sprawiały, że było nam ze sobą bardzo dobrze:) Niech taka atmosfera pozostanie z nami przez cały rok!
Dziękujemy wszystkim klasom, które aktywnie wzięły udział w tym przedsięwzięciu, koordynatorki akcji Agnieszka Czarnek i Krystyna Szpakowska.

Więcej zdjęć na FB