To już wakacje! Po 10 miesiącach wytężonej pracy przyszedł wreszcie czas wypoczynku!

Ostatnim akcentem było oczywiście podsumowanie czasu nauki. Rozdanie świadectw, wręczenie nagród, podziękowania dla uczennic i uczniów, dla ich rodziców, a także dla nauczycielek i nauczycieli. Szczególna uroczystość odbyła się podczas pożegnania ósmoklasistek i ósmoklasistów. Przecież wyruszają w nową podróż edukacji, dorastania... Będziemy o Was troskliwie myśleć :)

to-juz-wakacje-545463.jpg

Wszystkim naszym uczennicom i uczniom życzymy wspaniałych, radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych, wakacji pełnych nowych odkryć - zakątków świata, ale także nowych przyjaźni i poznawania siebie. Rodzicom - wytchnienia od codziennych obowiązków, znalezienia chwili na realizację własnych pasji oraz na bycie razem z najbliższymi. Wszystkim osobom pracującym w szkole - tym pedagogicznym, ale także tym, którzy wspierają swoją aktywnością funkcjoniwanie szkoły, ODPOCZYNKU, "resetu", nabrania dystansu...

Fotorelacja z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/24 znajduje się --->na szkolnym profilu FB