W ostatnich dniach przed zamknięciem szkół, w klasach 1-3 odbył się Światowy Tydzień Mózgu. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w akcji. Aż 44 uczniów zaangażowało się w rozwiązywanie zadań i łamigłówek. Przez pięć dni zdobywali punkty dla siebie i dla swojej klasy. Poniżej przedstawiamy zwycięzców, wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie!
Dodatkowo w dniach 9 - 10 marca odbył się w naszej szkole turniej o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Zadanie polegało na dopasowaniu do siebie 10 działań i 10 wyników w jak najkrótszym czasie. Uczniowie ochoczo stanęli do zadania. Poniżej przedstawiamy laureatów.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, laureatom gratulujemy. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone po naszym powrocie do szkoły.