15 grudnia gościliśmy w naszej szkole podopiecznych Fundacji Sprawni Inaczej. Pod czujnym okiem instruktorów: p. J. Kazanowskiej, p. T. Michałowskiego, p. M. Kazanowskiego oraz p. T. Maziuka nasi Goście ćwiczyli w szkolnej siłowni, grali w tenisa stołowego, piłkarzyki oraz piłkę. W końcu ruch to zdrowie! Nasze spotkanie zakończyło się występem przygotowanym przez p. Ewę Gruszkę oraz p. Agatę Lepek, podczas którego uczniowie klasy 6a oraz uczniowie Szkolnego Chóru zaprezentowali najbardziej znane utwory Czerwonych Gitar, które nasi Goście śpiewali wspólnie z Artystami. Były również chwile wzruszenia – nasza szkoła na pamiątkę otrzymała piękny obraz wykonany przez naszego Gościa Panią Joannę.
Dziękujemy wszystkim za pomoc, zaangażowanie i włożone serce w organizację wydarzenia. Dziękujemy Rada Dzielnicy Piecki-Migowo za wsparcie w realizacji spotkania.
Projekt współfinansowany przez Radę Dzielnicy Piecki – Migowo.
J. Kazanowska, M. Banasiewicz i K. Trojanowska