„SP1 - Seniorom”- to kolejny projekt finansowany przez Radę Dzielnicy Piecki - Migowo. W murach naszej szkoły cyklicznie gościmy Seniorów z dzielnicy. Podczas spotkania chór zaprezentował utwory z „Kabaretu Starszych Panów”, zostały rozdane laurki z życzeniami przygotowanymi przez uczniów, a następnie odbyły się wspólne śpiewy pieśni patriotycznych. Na koniec goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Dziękuję za oprawę muzyczną Pani Agacie Lepek, za prowadzenie prezentacji Pani Ewie Gruszce, za pomoc przy organizacji wydarzenia Pani Katarzynie Trojanowskiej, Karolinie Jotkiewicz - Tabisz oraz wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom, którzy włączyli się do przygotowań. Dziękuję również Radzie Dzielnicy za wsparcie przedsięwzięcia.

Koordynator projektu: Ewa Musielak