Przystępujemy do akcji Skarpetkowe Wyzwanie

Co roku nasza szkoła włącza się do ogólnopolskiej akcji Skarpetkowe Wyzwanie. Akcja ta odbywa się 21 marca z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Włączając się do niej można okazać solidarność z Osobami z Zespołem Downa, pokazać wsparcie i serdeczność im oraz ich rodzinom.

Co możesz zrobić? Wystarczy, że 21 marca założysz dwie różne skarpetki, zrobisz zdjęcie i umieścisz je w mediach społecznościowych z hasztagiem #skarpetkowewyzwanie

Chętnych prosimy również o przesłanie zdjęć poprzez aplikację Teams do Pani Małgorzaty Zmysłowskiej (kontakt MSTeams: MALZMYS50) lub Pani Katarzyny Trojanowskiej (kontakt MSTeams: KATTROJ27) do 22 marca 2021 roku. Z nadesłanych zdjęć powstanie prezentacja, którą umieścimy na stronie i Fb szkoły.

Więcej informacji pod adresem Skarpetkowe wyzwanie 2021 | Dedoles

Zachęcamy do udziału! 😊