To już siódma edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej (Singing Competition)  w naszej szkole! Dnia 31 stycznia 2019 przed liczną  widownią w sali teatralnej wystąpiło ponad 20 artystów z 6, 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum.
Podziwialiśmy solistów, duety i jedno trio śpiewających przy dźwiękach gitary, z podkładem muzycznym lub a capella, docenialiśmy ciekawe interpretacje i efekty specjalne.

Konkurs prowadziła Anna Badach a  jury w składzie; Dorota Muszyńska, Lidia Leszczyk
i Agata Lepek oceniło znajomość tekstu, wymowę, interpretację muzyczną oraz wrażenia artystyczne wyłaniając zwycięzców w 2 kategoriach wiekowych:

KLASY 6 i 7

• I miejsce – Joanna K.  (klasa 6 E)
  • II miejsce – Marta K.  (klasa 7 D)
  • III miejsce -   Małgorzata H. i Agata S.  duet (klasa 6 E)

Klasa 8 SP i III gimnazjum

• I miejsce - Weronika W.  (klasa III A)
  • II miejsce - Dorota B.  (klasa 8 C) oraz  Zofia K.  (klasa 8 C)
  • III miejsce Beata L.  (klasa III E) oraz  Weronika P.  (klasa III D)

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymało trio: Julian K., Jakub S., Kacper S. (klasa 8 C)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Organizatorzy:
Anna Badach