Społeczność szkolna naszej „Jedynki” spisała się CELUJĄCO!  Zebraliśmy 7805,68 zł.!!! Dzisiejszy poranek rozpoczął się niesamowicie. Kolejka chętnych do niesienia pomocy naszym szkolnym rodzinom, które ucierpiały na skutek pożaru, przypominała …stare czasy;)

Pragniemy podziękować WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM w dzisiejszy kiermasz, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Szanowni Państwo, okazaliście wielkie serce! Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Szczególnie podziękowania kierujemy do wolontariuszy, naszych szkolnych Power-Mam;) czyli Pań z Rady Rodziców: Ewie Niedźwieckiej-Krause, Paulinie Truszkowskiej-Adamczyk i Małgorzacie Krzyżaniak.

Kochani, bez Was nie udałoby się uzyskać takiej kwoty! Pomaganie jest naprawdę fajne:)!

Barbara Kozłowska i Agnieszka Banasiak