Dnia 21 listopada gościliśmy w naszej szkole Seniorów z dzielnicy Piecki – Migowo. W pierwszej części spotkania wystąpiły dzieci z klasy 3b pod opieką Pani Grażyny Olesiuk oraz zaprezentował się chór szkolny. Następnie starsi uczniowie naszej szkoły deklamowali wiersze. Ostatnim punktem części artystycznej było wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Dziękuję Pani Agacie Lepek za oprawę muzyczną, Pani Ani Stąsiek za przygotowanie uczniów oraz Paniom: Natalii Długosz, Katarzynie Trojanowskiej i Anecie Kramek za działania związane z organizacją przedsięwzięcia. Projekt był finansowany przez Radę Dzielnicy Piecki – Migowo. Dzięki wsparciu finansowemu mogliśmy zorganizować dla Seniorów upominki i poczęstunek.

Koordynator: Ewa Musielak