6 marca 2024 naszą szkołę odwiedzili Niezwykli Artyści. Tego dnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród w organizowanym przez naszą Szkołę VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zimowy Pejzaż”. Prace wykonane przez Uczestników były przepiękne, pomysłowe i nastrojowe. Wybór Laureatów okazał się wyjątkowo trudny. Prace zostały nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy 1-3, klasy 4-8. Nasi Goście mieli możliwość zapoznania się z wystawą prac konkursowych oraz odebrać nagrody i dyplomy na scenie w Sali Teatralnej. Całości wydarzenia towarzyszył występ klasy 3f pod kierownictwem Pani Agnieszki Czarnek, animacje taneczno-muzyczne oraz słodki poczęstunek.
Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie i już dziś zapraszamy do udziału za rok.