W ostatnim dniu szkoły, zanim rozjedziemy się na wakacje, klasa 6f postanowiła jeszcze trochę pokręcić... i to dosłownie!

Wybraliśmy się na wycieczkę rowerową po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Po drodze przypomnieliśmy sobie zasady ruchu drogowego, bo bezpieczeństwo jest ważne, nawet gdy w głowie jest już tylko wakacyjne szaleństwo. Był też czas na aktywny wypoczynek i integrację podczas gry w siatkówkę .

rajd-rowerowy-6f-704868.jpg

--->więcej zdjęć na szkolnym profilu FB

Choć słońce nie miało dla nas taryfy ulgowej, daliśmy radę! Szczególne podziękowania kierujemy do pań: Aleksandry Sekuły i Grażyny Laski , które mimo afrykańskich temperatur zgodziły się towarzyszyć nam w tej wyprawie.  

Teraz możemy już oficjalnie stwierdzić: wakacje są tuż-tuż i forma na lato gotowa!

M. Chmielewska