W ostatnim dniu szkoły, zanim rozjedziemy się na wakacje, klasa 6f postanowiła jeszcze trochę pokręcić... i to dosłownie!
Wybraliśmy się na wycieczkę rowerową po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Po drodze przypomnieliśmy sobie zasady ruchu drogowego, bo bezpieczeństwo jest ważne, nawet gdy w głowie jest już tylko wakacyjne szaleństwo. Był też czas na aktywny wypoczynek i integrację podczas gry w siatkówkę .

--->więcej zdjęć na szkolnym profilu FB
Choć słońce nie miało dla nas taryfy ulgowej, daliśmy radę! Szczególne podziękowania kierujemy do pań: Aleksandry Sekuły i Grażyny Laski , które mimo afrykańskich temperatur zgodziły się towarzyszyć nam w tej wyprawie.
Teraz możemy już oficjalnie stwierdzić: wakacje są tuż-tuż i forma na lato gotowa!
M. Chmielewska


