Gdy chcemy powiedzieć coś ważnego nowym uczennicom i uczniom w naszej szkole, to w takiej chwili warto wsłuchać się w to, o czym mówił, pisał patron Jedynki, Mariusz Zaruski: "(...) prowadziłem Polaków (...), ażeby stali się twardzi jak granit, a dusze mieli czyste i głębokie jak morze." "Kurs na słońce – tak trzymać!" Z tych myśli skorzystał Pan Dyrektor Robert Cyrta, witając pierwszoklasistki i pierwszoklasistów podczas uroczystości pasowania na uczennice i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1. Później nastąpiło bardzo ważne ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem.

Serdecznie witamy w naszej szkole uczennice i uczniów klas pierwszych i życzymy Wam radości w odkrywaniu pasji, zainteresowań, satysfakcji ze zdobywania kompetencji i wspaniałego czasu z rówieśnicami rówieśnikami!

Wychowawczynie klas I

Więcej zdjęć na FB