Dnia 12.05. uczniowie klasy 7D wzięli udział w spotkaniu z p. Hanną Jałozą, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języków Obcych oraz współautorką pomysłu międzynarodowego projektu „Die Federsammler”. Nasi uczniowie w ciekawy sposób będą mogli rozwijać swoje umiejętności z języka niemieckiego. Dzięki pozyskaniu przez szkołę dofinansowania z Wydziału Rozwoju Społecznego wezmą udział w tym twórczym projekcie. Zadaniem uczniów jest stworzenie własnego komiksu w języku niemieckim z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Efektem końcowym jest komiks w wersji papierowej, który każdy uczestnik otrzyma w prezencie. Ponadto komiks ten będzie również dostępny dla uczniów z krajów biorących udział w projekcie. Cieszymy się ogromnie, że bierzemy udział w tej literackiej przygodzie. Uczniowie klasy 7d jako pierwsi w Gdańsku staną się autorami przygód Fietje i Arti.

Czekamy z niecierpliwością na ich dzieło.