Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

W tym bardzo szczególnym dla Ukrainy i dla świata czasie nie możemy pozostać obojętni! W związku z tym planujemy podejmowanie różnych działań charytatywnych. Już jutro, we wtorek 1 marca 2022r. w naszej szkole zorganizowany zostanie kiermasz ciast i słodkości „SOS DLA UKRAINY”.

Zwracamy się z prośbą do rodziców, aby chętne osoby przygotowały ciasta lub inne słodkości, które zostaną wystawione na kiermaszu, mogą być to np. ciasta, ciastka, babeczki, pączki. Bardzo prosimy o dostarczenie przygotowanych rzeczy do pokoju nauczycielskiego do p. Barbary Kozłowskiej. Uczniowie będą mogli dokonać zakupu słodkości na poziomie 100 i 600. Zachęcamy Państwa do aktywnego wsparcia naszej inicjatywy – zarówno w dostarczeniu produktów do naszego stoiska oraz w miarę możliwości zaopatrzenie uczniów w pieniążki na ten cel.

Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki przekażemy organizacjom zajmującym się pomocą humanitarną.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie!