6 lutego odbyło się podsumowanie IV edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Podążaj za marzeniami”. Zanim nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, nasi Goście uczestniczyli w zajęciach rozwijających kreatywne myślenie „W krainie figur geometrycznych”. Jednym z zadań było stworzenie obrazu z trójkątów, kół, kwadratów i prostokątów. Dziecięca fantazja nie zna granic… Gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu. Mamy nadzieję, że Wasze marzenia zawsze będą się spełniały.

Dziękujemy nauczycielkom i grupie 0c za przygotowanie wierszy i piosenek noworocznych, której towarzyszyła zawsze niezastąpiona Pani Agata Lepek, umilając nam czas muzyką na żywo. Dziękujemy dzieciom, którzy dzielą się z nami swoimi marzeniami, ilustrując je na kartce papieru. Mam nadzieję, że zobaczymy się, podczas kolejnej edycji naszego konkursu.