We wtorek 08.01 uczniowie z klas 4, 5 i 6 spotkali się z panem Pawłem Tarnowskim- mistrzem świata w windsurfingu. Polski żeglarz opowiedział dzieciom o swojej zawodowej karierze. Uczniowie założyli trapez, wspólnie rozłożyli żagiel i poczuli się jak windsurfer. Spotkanie było również okazją do rozmowy na temat rozwijania własnych pasji i zainteresowań, które dzieci realizują w czasie wolnym. Pan Paweł pokazał uczniom relacje ze swoich treningów, swój pierwszy złoty medal, dzieci mogły obejrzeć puchary i statuetki. Nasz Gość zachęcał dzieci do rozpoczęcia przygody ze sportem. Zwrócił przy tym szczególną uwagę na łączenie nauki z realizacją zainteresowań i pasji. Wspólnie zdjęcia i autografy stały się niezapomnianą pamiątką dla naszych uczniów.

Justyna Zedlewska