Znamy już rozstrzygnięcie XVI edycji konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”, organizowanego corocznie przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. Miło jest nam poinformować, że wśród laureatów znalazły się dwie klasy z naszej szkoły. Klasa III e pod kierunkiem Pani Iwony Gużewskiej zdobyła nagrodę, a klasa I c pod kierunkiem Pani Małgorzaty Biernat - wyróżnienie.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez całą klasę plakatu, na którym zostaną pokazani nasi ptasi sąsiedzi żyjący razem z nami w mieście. Klasa III e wykonała swoją pracę stacjonarnie, a klasa I c - zdalnie. Taką możliwość przewidział organizator, dostosowując się do zmieniających się warunków pracy szkół.

Gratulujemy naszym uczniom i zapraszamy do obejrzenia ich prac!

Iwona Gużewska
Małgorzata Biernat