Zapraszamy do udziału w etapie szkolnym konkursu NA WYKONANIE PLAKATU DOTYKOWEGO „ŚWIAT ZWIERZĄT – KOCHAM, DBAM I SZANUJĘ”

• KATEGORIA I: dzieci w wieku przedszkolnym – „Zerówki”
  • KATEGORIA II: uczniowie klas I- III
  • KATEGORIA III: uczniowie klas IV- VIII

ZASADY OGÓLNE KONKURSU:

1. Temat pracy: dotykowy plakat o tematyce świata zwierząt – domowych, leśnych itd. – żyjących w swoich środowiskach naturalnych, ale też i blisko człowieka. Plakat ma przedstawiać zwierzęta dzikie i ich domostwa, preferowane tereny naturalne. Może także prezentować zwierzęta domowe w środowisku zaadaptowanym do ich potrzeb.
  2. Plakat w formacie A3, orientacja przestrzenna pozioma – plakat umożliwiający rozróżnianie elementów przez dotyk (pozbawiony zbędnych szczegółów, ze zróżnicowaną fakturą, z odpowiednimi odległościami pomiędzy elementami).
  3. Użycie trwałych i bezpiecznych w dotyku materiałów o różnych fakturach.
  4. Konkurs jest podzielony na dwa etapy:
  • Etap szkolny – wyłonienie 9 prac konkursowych z danej jednostki szkolnej tzn.

- 3 prace w kategorii I tj. uczniowie oddziału przedszkolnego

- 3 prace w kategorii II tj. uczniowie klas I-III

- 3 prace w kategorii III tj. uczniowie klas IV - VIII

• Etap ogólnopolski w ramach Kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”
  • Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej szkoły.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA PRAC
:

Termin oddawania prac w etapie szkolnym upływa z dniem 25 października 2024 r.

Prace oddajemy niżej wymienionym nauczycielom (wraz z podpisaną zgodą oraz oświadczeniem):

1. Milenie Banasiewicz – sala 314
  2. Katarzynie Trojanowskiej – sala 214 (gabinet pedagoga specjalnego)
                                                                                                                                                                                                                                  ZAPRASZAMY 😊