Wraz z organizatorem - Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego - zapraszamy uczennice i uczniów wszystkich klas do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „Granty na zabytki – jak środki z UE zmieniają zabytki w mojej okolicy”. Wydarzenie zostało zorganizowane w związku z przypadającą w tym roku 20. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Celem przeprowadzenia konkursu jest zwrócenie uwagi na to, jaki wpływ na poprawę stanu zabytków w naszym kraju miało pozyskanie Funduszy Europejskich.

konkurs-plastyczny-granty-na-zabytki-529629.jpg

Ponieważ na prace konkursowe czekamy w naszej szkole do 9 września 2024 roku, to być może okres wakacji, podróży po Polsce będzie inspiracją dla uczestniczek i uczestników. Wszystkie informacje organizacyjne znajdują się --->TUTAJ

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Szkolne koordynatorki:

Sylwia Halman - Kulik