Zapraszamy do głosowania. Każdy oddaje 10 głosów, po jednym na wybraną postać z każdej Kategorii. Na każdym zdjęciu jest w prawym dolnym rogu numer postaci. Mamy 10 Kategorii:

1. Alladynki.
  2. Batman, Supermen i inni wojownicy.
  3. Czerwony Kapturek.
  4. Uczniowie Hogwartu.
  5. Kot w butach.
  6. Księżniczki.
  7. Myszka Miki.
  8. Wróżki, Czarodziejki, Czarownice.
  9. Jednorożec i inne bajkowe zwierzęta.
  10. Inne postacie z bajek i nie tylko.

Głosy oddajemy w czacie postu pisząc informację według wzoru, np. ,,Kategoria: Księżniczki, postać 1; kategoria: Kot w butach: postać 3…” Itd. aż do ostatniej kategorii.

ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ DO WSPÓLNEJ ZABAWY

RÓWNOLEGLE - POZA GŁOSOWANIEM NA FB - WSZYSCY UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE NASZEJ SZKOŁY WEZMĄ UDZIAŁ W TRADYCYJNYM ODDAWANIU GŁOSÓW, PRZEPROWADZONYM PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI NA TERENIE SP1.

TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY NIE POSIADAJĄ KONTA NA FB, ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM GPE DO PAŃ BIBLIOTEKAREK – P. KAROLINY SKALSKIEJ LUB P. ZDZISŁAWY PAWEŁCZAK.

UWAGA! UWAGA! DO KATEGORII: KSIĘŻNICZKI DOŁĄCZYŁA POSTAĆ 20. JEJ WIZERUNKU SZUKAJCIE W OSOBNYM POŚCIE.

GŁOSY ZBIERAMY DO DNIA 15.12.21 r. , a wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi w dniu 17 i 20.12.21 r.

Szanowni Państwo,
W związku z chorobą informuję o przesunięciu terminu zliczania głosów, a tym samym rozstrzygnięcia w konkursie Na najlepiej przebraną postać bajkową. Wszystkie formalności związane z podsumowaniem konkursu zostały przełożone na czas nauki zdalnej, tj. 20 do 23.12.2021 r. Oficjalne ustaleniem personaliów zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi w pierwszym tygodniu powrotu do szkoły ze zdalnego nauczania po świętach. Przepraszamy za utrudnienia.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorki: