We czwartek z inicjatywy p. Pawła Kołodziejka odbył się kiermasz charytatywny pod hasłem „Wypieki łączą”. Pomysł był odpowiedzią na obchody XIX Dnia Papieskiego: „Wstańcie, chodźmy”. Próbą budowania „żywego pomnika”, przekładania na konkrety duchowego dziedzictwa św. Jana Pawła II. Całkowity dochód w kwocie 1100 zł. został przekazany na pomoc dzieciom z kenijskiej szkoły w Funzi /Primary School/.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom bardzo dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie w pomoc dla dzieci z Kenii!

Paweł Kołodziejek, Sylwia Halman-Kulik, Agnieszka Banasiak, Marek Jasionowski