Młodzi pasjonaci fotografii przygotowali z okazji zbliżających się wakacji wyjątkową wystawę. Jej motywem przewodnim jest piosenka „Lato, lato” z filmu Szatan z siódmej klasy. Wszyscy z ciekawością obserwowali jej powstawanie, odczytywali pojawiające się wersy, a następnie nucili utwór i z radością oglądali kolorowe fotografie przedstawiające las, rzekę i kwiaty.

--->więcej zdjęć na szkolnym profilu FB
Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy przez cały rok ubarwiali swoimi pracami poziom 200 naszej szkoły. Każda z wystaw wniosła światło, kolor i pozytywną energię do szkolnej codzienności.
Beata Ways


