Młodzi pasjonaci fotografii przygotowali z okazji zbliżających się wakacji wyjątkową wystawę. Jej motywem przewodnim jest piosenka „Lato, lato” z filmu Szatan z siódmej klasy. Wszyscy z ciekawością obserwowali jej powstawanie, odczytywali pojawiające się wersy, a następnie nucili utwór i z radością oglądali kolorowe fotografie przedstawiające las, rzekę i kwiaty. 

kadr-na-lato-na-zakonczenie-roku-szkolnego-702155.jpg

--->więcej zdjęć na szkolnym profilu FB

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy przez cały rok ubarwiali swoimi pracami poziom 200 naszej szkoły. Każda z wystaw wniosła światło, kolor i pozytywną energię do szkolnej codzienności.

Beata Ways