W tym miejscu składamy podziękowania wszystkim rodzicom, którzy przygotowali cukiernicze cuda!  Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy kontynuować akcję niesienia pomocy dla dzieci z Funzi Primary School w Kenii. W ramach akcji „Pomagam i kropka” udało się zebrać 1554,61 zł.! Pieniądze zostaną przekazane na program dokarmiania najmłodszych dzieciaków uczęszczających do wspomnianej kenijskiej szkoły.

Podziękowania kierujemy także do klas ósmych, a zwłaszcza 8 e, za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu „Dnia kropki” oraz wychowawców i nauczycieli, którzy żywo zaangażowali się w zaproponowane działania, a w szczególności: p. Sylwii Kulik – Halman, p. Justyny Zedlewskiej, p. Anny Stąsiek, p. Karoliny Jotkiewicz-Tabisz, p. Magdy Link, p. Marka Jasionowskiego, p. Pawła Kołodziejka, p. Wojciecha Czubaszka. Dziękujemy za współpracę :)

Agnieszka Banasiak i Beata Kochanowska

P.S.

Szanowni Państwo! Blachy, pudełka itd.  prosimy odbierać w poniedziałek w pokoju nauczycielskim. Niestety nie wszystkie zostały podpisane, także sugerujemy przekazać dzieciom informacje o tzw. znakach szczególnych.