Kuba Rynkiewicz z klasy 2D (wychowawca: Beata Sowa) zajął 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Poetyckim "Tomik Poezji Dziecięcej". Napisał wiersz pt. "Piłka nożna".

gratulacje-dla-kuby-702549.jpg

Na zdjęciu - ze swoją siostrą Zosią.