W środę w naszej szkole odbył się wspaniały koncert charytatywny, który miał na celu pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie małego gdańszczanina Olafa Krasnowskiego, który aby przeżyć - potrzebuje najdroższy na świecie lek.

Udało nam się zebrać podczas tej imprezy 6359,52zł !!!

gorace-serca-najmlodszych-uczniow-i-ich-rodzicow-podczas-wspanialego-balu-u-neptuna-531621.jpg

Więcej zdjęć na --->szkolnym profilu FB

Bardzo dziękujemy uczniom wszystkich oddziałów przedszkolnych, wszystkich klas pierwszych oraz 2a, 2b, 2d,2g, 3a, 3c i 3f, a także śpiewającym w chórze uczniom klas 4 i 5. Wielkie podziękowania składamy uczennicom i uczniom ze szkolnego koła wolontariatu, którzy z wielkim zaangażowaniem pomagali we wszystkich działaniach.

Ogromnie dziękujemy również mamusiom z klasy 2d, które zorganizowały stoisko kawiarenki, a pozostałym rodzicom za słodkie dary przyniesione do tego stoiska. Kierujemy również podziękowania do Rady Rodziców, która zakupiła soki, wodę i jednorazowe naczynia do naszej kawiarenki.

Piękny śpiew, tańce, kolorowe stroje i ogromny urok występujących na scenie dzieci pokazał nam, że "uczniowie od Zaruskiego” mają wiele talentów i wielkie gorące serduszka.

Bardzo dziękujemy wszystkim paniom wychowawczyniom klas 0-3 za pomoc w przygotowaniu uczniów do koncertu.

Koordynatorki koncertowych działań: Agata Lepek, Grażyna Olesiuk, Andżelika Rożnowska, Katarzyna Trojanowska i Dorota Krawczuk