W piątek, 2 czerwca 2023 r. na terenach zielonych naszej szkoły  odbył się Festyn Rodzinny. Na imprezę zaproszono rodziców, dzieci i wszystkich sympatyków „Jedynki”. Nauczyciele i uczniowie przygotowali wiele atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na scenie dzieci prezentowały swoje zdolności wokalne i taneczne. Uczniowie klasy 3e wystąpili w przedstawieniu  pt. „Baba Jaga u dentysty”. Naszym pociechom bardzo przypadł do gustu zamek do skakania i duża zjeżdżalnia. Powodzeniem cieszył się tor przeszkód, a wymalowane buźki dostarczyły dzieciom uśmiechu na twarzy. Gry planszowe, łamigłówki oraz zagadki stały się rodzinnym wyzwaniem. W szkolnej  gastronomii, powodzeniem cieszyła się jak co roku grochówka oraz chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Rodzice częstowali pysznymi placuszkami i goframi. Festyn zakończył się późnym popołudniem. W rodzinnej atmosferze rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili czas.

Więcej zdjęć na FB