Uwieńczeniem jubileuszowego dnia w naszej szkole był zorganizowany dzięki zaangażowaniu całego grona pedagogicznego popołudniowy Festyn Rodzinny dedykowany społeczności całej dzielnicy i dofinansowany ze środków będących w dyspozycji Rady Dzielnicy Piecki-Migowo. Stoiska z przysmakami... Wszak grochówka, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz ciasta to już tradycja tego wydarzenia. Tak jak dłuuugie kolejki po pop-corn i watę cukrową! A także stoiska z różnorodnymi aktywnościami... Można było uruchomić mięśnie, ale także umysł! Bardzo dziękujemy naszym uczennicom i uczniom, a także rodzicom za wsparcie.

Olbrzymia frekwencja na Festynie Rodzinnym jest jego najlepszą recenzją i mówi też o tym, jak bardzo się za sobą stęskniliśmy...