Drodzy Uczniowie i Rodzice! W naszej szkole realizowane są projekty Erasmus+ Big World of Small Entrepreneurs, którego założeniem jest ogólnie rozumiany rozwój osobisty oraz Environment 4 Future, którego zagadnienia dotyczą ochrony środowiska. W projekty zaangażowane są szkoły z różnych krajów europejskich.  W związku z tym zapraszamy wszystkie chętne osoby z klas 6-8 do wzięcia udziału. Podczas spotkań będą realizowane warsztaty oraz zagadnienia związane z projektami oraz przygotowanie do przyjęcia uczniów oraz nauczycieli ze szkół zagranicznych w Maju podczas wymiany w Polsce. Osoby wyróżniające się zaangażowaniem i wkładem pracy będą miały możliwość wyjazdu zagranicznego do poszczególnych krajów. Szczegóły można znaleźć w zakładce PROJEKTY -> ERASMUS+.  Spotkania odbywają się w czwartki na 9 lekcji (15:30) sala 608. Do zobacznia!