ERASMUS + w SP1

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotacje z Narodowej Agencji na udział w latach 2018-2020 w projekcie ERASMUS +.

W projekcie „Kids Stand Up For Your Rights!” uczestniczy młodzież z Francji, Turcji i Rumunii.

Główną ideą projektu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na prawa dziecka, na istotę ich respektowania.

Uczniowie angażują się w rozmaite działania promujące postawę tolerancji, szacunku dla drugiego człowieka.

Nasi uczniowie przygotowali plakaty oraz filmy poświęcone Januszowi Korczakowi, dzielą się z rówieśnikami swoimi poglądami na temat wolności i akceptacji  odmiennych kultur.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów za ich zaangażowanie oraz kreatywność i cieszymy się na  pierwsze spotkanie  z partnerskimi szkołami we Francji.

ERASMUS + SP1 POLAND

Koordynatorzy projektu: