1 czerwca to jeden z najważniejszych dni w roku dla dzieci. Aby go uczcić, postanowiliśmy udać się nad staw, gdzie zaplanowane były różne atrakcje, gry i zabawy. Ich celem było odzyskanie przez wszystkie dzieci na świecie wyobraźni, więc dla klimatu wcieliliśmy się w dzielnych wojowników. Z radością muszę oznajmić, że nasza misja się powiodła. 😊 Jednak nie bez współpracy ani wspólnego wysiłku. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zbiórki przed szkołą, gdzie czekała na nas czwórka ubranych w baśniowe, fantastyczne sukienki dziewczyn, w czym jedna miała zakrytą twarz i długą pelerynę. Wraz z niecodziennymi gośćmi wyruszyliśmy na naszą misję. Gdy dotarliśmy na miejsce, nasze towarzyszki przedstawiły się jako księżniczki, a ta w pelerynie - jako Fantazja. I tak rozpoczęła się nasza przygoda! Graliśmy w czekoladowe wyścigi, zapasy kurczaków i inne zabawy (do których wymyślenia naprawdę trzeba było sporo wyobraźni). Po skończonej zabawie ruszyliśmy na lody. Każdy dostał po pięć gałek! Natomiast po deserze wróciliśmy do szkoły, ciesząc się z osiągniętego sukcesu, a każdy z rycerzy mógł schować w sobie tyle wyobraźni, ile tylko zechciał, bo nasza misja się udała!

Kalina Cyrta