Dnia 30 listopada w murach Szkoły Podstawowej Nr 1 ugoszczeni zostali Seniorzy mieszkający na terenie dzielnicy Piecki- Migowo. Podczas spotkania klasa 2d, pod przewodnictwem Pani Doroty Krawczuk i Pani Agaty Lepek, zaprezentowała przedstawienie „Koncert Życzeń”. Seniorzy otrzymali wykonane przez uczniów kartki. Następnie odbył się koncert piosenek zespołu Czerwone Gitary przygotowany pod kierownictwem Pani Agaty Lepek oraz Pani Ewy Gruszki. Uczniowie: Szkolnego Chóru oraz klasy 6a zaprezentowali najbardziej znane utwory, które publiczność śpiewała wraz z występującymi. Na koniec goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dziękujemy Rada Dzielnicy Piecki-Migowo oraz wolontariuszom SKW za wsparcie przedsięwzięcia.
Organizatorzy projektu:
Ewa Gruszka, Róża Wachowska oraz Justyna Konkel