4 lutego najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoją interpretację wybranych wierszy polskich autorów. Okazją do recytacji były szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu „Polscy poeci dzieciom”. Wszyscy uczestnicy wspaniale opanowali treść utworów i wybór laureatów przez jury nie był łatwy. Po wymianie opinii zdecydowano, że wyróżnienie otrzyma Franciszek z klasy IIIA, który zaprezentował wiersz „Dyzio marzyciel”, III miejsce zajęły: Magdalena z IIIA – wiersz „Konkurs” – i Zuzanna z IID – wiersz „Brat”. II miejsce dla Larysy z IIIA za wiersz „O Grzesiu kłamczuchu”, a I miejsce dla Janki z IC za „Zapach czekolady”. Larysa i Janka będą reprezentowały naszą szkołę w Konkursie Wojewódzkim. Życzymy powodzenia!

Szkolny Konkurs Recytatorski przygotowały panie:

Krystyna Szpakowska i Beata Morawska.