W przedświąteczny poniedziałek uczennice i uczniowie klas I - III uczestniczyli za pośrednictwem łączy internetowych w przedstawieniu przygotowanym przez Zespół Pieśni i Tańca "Mazowsze" pt. "Kolory". Spektakl był bajką muzyczną wypełnioną piosenkami i barwnymi kostiumami. Przeniósł dzieci - tak jak gwiazdy, bohaterki tej opowieści - w świat figur geometrycznych, które zawsze są w określonym kolorze. I choć wydarzenia zaburzyły dotychczasowy porządek tego świata, to w efekcie każdemu pokazały coś więcej. Warto więc wyjrzeć czasami poza swój świat...

Przedświąteczne wyjścia do teatru, kina lub na koncert są zwyczajem naszej szkoły. Cieszymy się, że w czasach ograniczeń mogliśmy skorzystać chociaż z takiej zdalnej możliwości uczestniczenia w przedstawieniu. A wszystko dzięki inicjatywie Zespołu "Mazowsze", który udostępnił szkołom transmisję bezpłatnie. Dziękujemy :)

Zespół edukacji wczesnoszkolnej