6.02.2020 r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny konkurs pięknego czytania pod hasłem "Czytanie to dobra zabawa". Do konkursu, po eliminacjach klasowych", przystąpiło 25 uczniów. Celem konkursu była promocja czytelnictwa, literatury dziecięcej i biblioteki szkolnej. Jury konkursu, pani Joanna Adamkiewicz i pani Patrycja Jagodzińska-Kłos, oceniły i wręczyły nagrody zwycięzcom. Pierwsze miejsce zdobyli Zofia Koter i Jakub Kurowski, drugie miejsce - Nina Rogacka i Jacek Gralak, trzecie - Tymoteusz Kozikowski i Martyna Lipińska. Laureaci konkursu otrzymali książki ufundowane przez Radę Rodziców. Dzieciom podobał się konkurs, o czym będą im przypominały pamiątkowe dyplomy. Organizatorki, pani Elwira Worzała i Pani Małgorzata Kwaśnik, gratulują wszystkim uczestnikom konkursu.