Będzie zabawa! Świetna zabawa! Gdy tylko... wyschnie beton :)

A to za sprawą inicjatywy Rady Rodziców, która wystąpiła do Rady Dzielnicy Piecki - Migowo o przekazanie środków z budżetu dzielnicowego na zakup nowego urządzenia przeznaczonego do rozwoju ruchowego i zabaw dla najmłodszych uczennic i uczniów naszej szkoły. Propozycja została zaakceptowana, a odpowiednie fundusze zostały przekazane, dzięki czemu Rada Rodziców mogła dokończyć realizację inicjatywy.

bedzie-swietna-zabawa-548885.jpg

I tak na boisku szkolnym w sąsiedztwie Gratosfery zamontowano nowe urządzenie, które urozmaici dzieciom aktywności szkolne, szczególnie rozwijające sprawność fizyczną. Mamy też nadzieję, że będzie to miejsce do nawiązywania kontaktów społecznych; nauki współpracy, budowania relacji koleżeńskich, a może przyjaźni?

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i Radzie Dzielnicy Piecki - Migowo!