AKCJA LATO 2023

Szkoła Podstawowa nr 1  w Gdańsku zaprasza do udziału w półkoloniach letnich w ramach projektu AKCJA LATO 2023

jeden turnus – 1 tydzień ferii letnich, zapraszamy na 3 turnusy.

26.06. – 30.06.2023 – I TURNUS

3.07.- 7.07.2023 – II TURNUS

10.07.- 14.07.2023 – III TURNUS

(poniedziałek – piątek)

w godzinach 7.00 -17.00 -  10 godzin dziennie

UWAGA RODZICE!!!

Rekrutacja odbywać się będzie TYLKO poprzez link aktywny w terminie:
od 12 czerwca, od godziny 1200 do 14 czerwca do godziny 17 00

NIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Informacje o rekrutacji:

1. Oferta półkolonii skierowana jest do uczniów SP1.
  2. Obowiązuje zgłoszenie dziecka poprzez wypełnienie ankiety w podanym wyżej linku.
  3. Pierwszeństwo mają dzieci, które spełnią podane kryteria:
  • Uczniowie uczęszczający do klas 1-3.
  • Rodzice dziecka oboje pracujący.
  • Rodzic pracujący, samotnie wychowujący dziecko.
  • Uczniowie z Ukrainy.
  1. W sytuacji kiedy przy zastosowaniu powyższych kryteriów liczba kandydatów będzie większa niż liczba miejsc, o przyjęciu na półkolonie letnie będzie decydował wiek dziecka, pierwszeństwo będą miały dzieci młodsze.
  2. Liczba miejsc jest ograniczona - 45 miejsc (3 grupy) na jeden TURNUS.

Uczestnicy, którzy nie zostaną zapisani na listę z powodu braku miejsc będą przyjmowani na listę rezerwową.
Opieka wychowawców jest bezpłatna, atrakcje dla dzieci w postaci wyjść do kina, warsztatów, zajęć i innych atrakcji są płatne. Przewidywany koszt tygodnia półkolonii to około 550 złotych.

REGULAMIN REKRUTACJI AKCJA LATO 2023

1. Weryfikacji zgłoszeń i kwalifikacji uczniów do udziału w półkoloniach letnich dokonuje Komisja powołana przez dyrektora szkoły i wychowawców półkolonii letnich 2023, składająca się z co najmniej trzech osób.
  2. Termin organizowania półkolonii letnich jest podany do wiadomości rodziców poprzez pisemną informację dostępną na terenie szkoły (ogłoszenie na głównych drzwiach wejściowych do szkoły i do świetlicy szkolnej), informacja o naborze zamieszczona będzie także na stronie internetowej szkoły
    i szkolnym facebooku.
  3. Rekrutacja odbywać się będzie poprzez link aktywny w terminie: 12 czerwca 2023r. od godziny 1200 do 14 czerwca 2023r. do godziny 17.00.
  4. Rodzice/opiekunowie prawni podczas zapisów przez link wyrażają jedynie chęć uczestnictwa ich dzieci w zajęciach półkolonijnych. Ankieta podlega dalszym procesom rekrutacji.
  5. Komisja rekrutacyjna sporządzi listę przyjętych uczestników, uwzględniając warunki rekrutacji - rodzice przyjętych uczniów zostaną zawiadomieni przez pocztę w GPE najpóźniej do 19 czerwca 2023 r.
  6. Warunkiem dalszego uczestnictwa w półkoloniach letnich 2023 (po rekrutacji) jest złożenie
    w podanym niżej terminie wypełnionej przez rodziców/opiekunów prawnych Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Półkolonii oraz dostarczenie pozostałych niezbędnych dokumentów, a także uiszczenie stosownej wpłaty na wyjścia, wyjazdy, bilety oraz pozostałe atrakcje wypoczynku (około 550 zł – dokładna kwota zostanie podana rodzicom/op. prawnym przez GPE, w informacji dotyczącej wyników rekrutacji). Dokumenty półkolonijne oraz środki finansowe będą zbierane przez kierowników  półkolonii w dniu indywidualnych spotkań z rodzicami/opiekunami prawnymi.

INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI DZIECI PRZYJĘTYCH

20 czerwca 2023 r. wtorek

od godziny 12.00 do 16.30

(hol świetlicy szkolnej)

Opłatę za poszczególne zajęcia, warsztaty, wyjścia, bilety wstępu, przejazdy itp. ponoszą rodzice/opiekunowie prawni. Całkowita kwota udziału w półkoloniach letnich zostanie podana rodzicom/op. prawnym poprzez GPE wraz z informacją dotyczącą zakwalifikowania się dziecka na półkolonie SP 1.

Niezłożenie w terminie wypełnionej dokumentacji półkolonijnej,  niedokonanie pozostałych niezbędnych formalności oraz wpłat, skutkuje automatycznie wykreśleniem uczestnika z udziału w półkoloniach.

Dorota Bondyra, Beata Mokrzyńska, Joanna Brzezicka

kierownicy półkolonii