Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej – ODDAJ MISIA DLA OLAFA. Olaf to 2,5 letni gdańszczanin, który choruje na dystrofię mięśniową Duchenne'a. Lek, który jest dla niego ratunkiem kosztuje aż 15,5 miliona złotych!
Jest to jedna z największych zbiórek publicznych w Polsce! 🙁
Dnia 9 marca odbędzie się w Gdańsku mecz Trefl Gdańsk vs. Jastrzębski Węgiel. Podczas meczu zostaną wykorzystane misie - pluszaki.
Pluszaki powinny być w stanie nowym, bardzo dobrym, dobrym! Niezniszczone, czyste – tak, by mogły cieszyć swoją obecnością kolejne dzieci!
Każdy przekazany miś spowoduje, że pasek zbiórki Olafka będzie coraz bardziej zielony! 1 miś =1 zł
Dodatkowo dzięki Waszej pomocy przekazany miś znajdzie nowego potrzebującego pluszowego wsparcia przyjaciela!
Miejsce zbiórki:
- portiernia przy głównym wejściu do szkoły,
- wejście oddziały przedszkolne.
Pluszaki zbieramy do dnia 05.03.2024.
Z góry dziękujemy za każdego pluszaka ❤️