Data 11 listopada to Święto Odzyskania Niepodległości. Uczniowie klasy 3F, aby uczcić ten dzień, przygotowali akademię, chcąc przybliżyć dzieje naszej Ojczyzny i wzbudzić w nas refleksje. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Galowe i biało- czerwone stroje uczniów podkreśliły doniosłość i wagę tej uroczystości, a recytowane i śpiewane słowa o trudnych czasach niewoli, pozwoliły  zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Uzmysłowiły nam, że wszyscy powinniśmy dbać o naszą Ojczyznę. Piękny występ uczniów klasy 3F to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu.

Grażyna Olesiuk i Agata Lepek

Wiecej zdjęć i filmiki na FB