,,Różaniec - to skarb, który trzeba odkryć". Św. Jan Paweł II

W październiku - miesiącu różańcowym uczniowie kl. 1-3 wzięli udział w konkursie pt. ,, Mój różaniec”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać różaniec uwzględniając jego prawidłową budowę z dowolnie wybranych przez siebie materiałów. Celem konkursu było rozbudzenie umiłowania do modlitwy różańcowej, rozwijanie talentów u dzieci, budzenie w nich aktywności twórczej, wyobraźni i pomysłowości, oraz wykorzystanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielenie się nimi z innymi. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureata. Wszystkie prace były estetycznie i oryginalnie wykonane. Pięknie wykonane różańce możemy podziwiać na wystawie w naszej szkole na poziomie 300.

Wyniki konkursu:

I miejsce : Laura K. kl 2E

II miejsce : Lena R. kl 2B, Maja C. kl 3F, Milena D kl 3F

III miejsce: Julka R. kl 2E, Jan I. kl 3C, Mia L. kl 3D

Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy pomysłu i kreatywności. Życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Bukowiecka

Aleksandra Posmyk