W ostatnim dniu zajęć w ramach wirtualnej mobilności, pracę rozpoczęliśmy od nagrania życzeń oraz piosenki - niespodzianki dla naszych partnerów. Dzięki pomocy Pana Michała Lasoty, udało nam się również sfotografować napis „ERASMUS+”. Hasło zostało ułożone z ciał naszych uczniów, według artystycznego projektu Pani Sylwii Halman-Kulik.

Kochani Uczniowie - młodzi Europejczycy, podsumowując naszą tygodniową pracę - pamiętajcie o Waszych prawach, bądźcie odważni w swoich przekonaniach, nie obawiajcie się wprowadzać nowych rozwiązań we własnym otoczeniu, żyjcie zgodnie z własnymi marzeniami, przestrzegając wszystkich tych wartości, o których mówiliśmy w trakcie trwania projektu „Kids, Stand Up For Your Rights”.

Różnorodność jest Waszą siłą.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu za zaangażowanie i wspólną pracę. Szczególne ukłony wysyłamy w stronę Pani Sylwii Halman-Kulik, która wniosła do projektu dużo pozytywnej energii, żywych barw i mnóstwo fantastycznych pomysłów.

Nie chcemy się żegnać.

Do zobaczenia...🇵🇱