Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku zaprasza do udziału w półkoloniach letnich w ramach projektu AKCJA LATO 2022

dwa turnusy:

I TURNUS -  27.06. – 1.07.2022 r.

II TURNUS -  4.07. - 8.07.2022 r.

poniedziałek – piątek

w godzinach 7.00 - 17.00 -  10 godzin dziennie

UWAGA RODZICE!!!

Rekrutacja odbywać się będzie TYLKO poprzez link aktywny w terminie:
od 9 czerwca od godziny 1200 do 13 czerwca br. do godziny 2000 .

Link:       https://forms.office.com/r/NsrS7cdGvA

Instrukcja logowania: Aby zalogować się do aplikacji Forms należy wpisać login dziecka GPE,
a następnie @edu.gdansk.pl (np. MATWITK1@edu.gdansk.pl). Hasło jest takie samo jak do GPE.

NIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Rodzice uczestników półkolonii letnich zostaną zawiadomieni o przyjęciu dziecka poprzez dziennik elektroniczny w GPE  do dnia 15 czerwca 2022 r.

Informacje o rekrutacji:

1. Oferta półkolonii skierowana jest do uczniów SP 1.
  2. Obowiązuje zgłoszenie dziecka poprzez wypełnienie ankiety w podanym wyżej linku.
  3. Pierwszeństwo mają dzieci, które spełnią podane kryteria:
  • Uczniowie uczęszczający do klas 1-3.
  • Rodzice dziecka oboje pracujący.
  • Rodzic pracujący samotnie wychowujący dziecko.
  • Dziecko pochodzi z rodziny wielodzietnej.
  1. W sytuacji, kiedy przy zastosowaniu powyższych kryteriów liczba kandydatów będzie większa niż liczba miejsc, o przyjęciu na półkolonie letnie będzie decydował wiek dziecka, pierwszeństwo będą miały dzieci młodsze.

Liczba miejsc jest ograniczona - 45 miejsc (3 grupy) na jeden turnus. Dziecko może zostać zapisane tylko na jeden turnus.  Koszt jednego turnusu to ok. 550 zł. Uczestnicy, którzy nie zostaną zapisani na listę z powodu braku miejsc będą przyjmowani na listę rezerwową.

REGULAMIN REKRUTACJI AKCJA LATO  2022

1. Weryfikacji zgłoszeń i kwalifikacji uczniów do udziału w półkoloniach letnich dokonuje Komisja powołana przez dyrektora szkoły i wychowawców półkolonii letnich 2022, składająca się z co najmniej trzech osób.
  2. Termin organizowania półkolonii letnich jest podany do wiadomości rodziców poprzez pisemną informację dostępną na terenie szkoły (ogłoszenie na głównych drzwiach wejściowych do szkoły i do świetlicy szkolnej), informacja o naborze będzie wysłana do rodziców przez dziennik elektroniczny oraz umieszczona na stronie internetowej szkoły i szkolnym Facebooku.
  3. Rekrutacja odbywać się będzie poprzez link aktywny w terminie: 9 czerwca od godziny 1200 do
    13 czerwca do godziny 2000.
  4. Rodzice/opiekunowie prawni podczas zapisów przez link wyrażają jedynie chęć uczestnictwa ich dzieci w zajęciach półkolonii. Ankieta podlega dalszym procesom rekrutacji.
  5. Komisja rekrutacyjna sporządzi listę przyjętych uczestników, uwzględniając warunki rekrutacji - rodzice przyjętych uczniów zostaną zawiadomieni przez dziennik elektroniczny w GPE do
    15 czerwca 2022.
  6. Warunkiem dalszego uczestnictwa w półkoloniach letnich 2022 (po rekrutacji) jest złożenie
    w podanym niżej terminie wypełnionej przez rodziców/opiekunów prawnych Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Półkolonii oraz dostarczenie pozostałych niezbędnych dokumentów, a także uiszczenie stosownej wpłaty na wyjścia, wyjazdy, bilety oraz pozostałe atrakcje wypoczynku (550 zł). Dokumenty półkolonijne (będą do pobrania na stronie internetowej po rekrutacji) oraz środki finansowe będą zbierane przez wychowawców półkolonii w dniu indywidualnych spotkań.

INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z RODZICAMI DZIECI PRZYJĘTYCH

20 CZERWCA 2022 r. poniedziałek

od godziny 8.00 do 16.45

hol świetlicy szkolnej

Opłatę za poszczególne zajęcia, warsztaty, wyjścia, bilety wstępu, przejazdy itp. ponoszą rodzice/opiekunowie prawni. Całkowita kwota udziału w półkoloniach letnich zostanie podana rodzicom/op. prawnym poprzez GPE wraz z informacją dotyczącą zakwalifikowania się dziecka na półkolonie letnie. Według wstępnych obliczeń wynosić będzie około 550 zł.

*** Niezłożenie w terminie lub niewłaściwe wypełnienie dokumentacji półkolonijnej,  niedokonanie pozostałych niezbędnych formalności oraz wpłat, skutkuje automatycznie wykreśleniem uczestnika z udziału w półkoloniach.

Dorota Bondyra, Beata Mokrzyńska