Mundurki 2019/2020

ODBIÓR  MUNDURKÓW

W czwartek 17 października 2019r. firma STYL dostarczy mundurki, które zostały zamówione na początku roku szkolnego 2019/20. Osoby zamawiające (przedstawiciele Trójki klasowej), proszone są o odbiór zamówień z szatni szkolnej w dniach:

- piątek, 18 października 2019r. w godz. 1000 - 1200

- poniedziałek, 21 października 2019r.. w godz. 1300 - 1500

W roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje poniższy sposób zamawiania mundurków w naszej Szkole:

Zamówienia indywidualne (według wzoru) zbierane i opłacana są u przedstawiciela trójki klasowej w każdej klasie.

Zbiorcze zamówienie (według wzoru) wraz z całą należną kwotą składane jest w sekretariacie szkoły przez przedstawiciela trójki klasowej.

Opis rozmiarów koszulek dostępny jest w załącznikach: (Polo damskie z długim rekawem, Polo damskie z krótkim rękawemPolo młodzieżowe z długim rekawem, Polo młodzieżowe z krótkim rękawem, Polo męskie z długim rekawem, Polo męskie z krótkim rękawem). Wzory koszulek z każdego rozmiaru dostępne są również w portierni SP 1 (w okresie czerwiec-sierpień).

Zamówienia złożone do 21 czerwca zostaną dostarczone do Szkoły przed 1 września.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego rodzice lub upoważnione przez nich dzieci będą mogli odebrać mundurki w klasach.

Zamówienia złożone w późniejszym terminie zostaną dostarczone do szkoły w połowie października.

Zamówienia w czasie roku szkolnego zbierane będą i realizowane w zależności od zapotrzebowania, jednak nie częściej niż raz w miesiącu. Sposób zamawiania i opłacania tak jak powyżej!

Do wyboru są nadal dwa kolory: niebieski i granatowy.

Ceny mundurków rok szkolny 2019/2020

rozmiary dziecięce od 5-6 EU do 12-14 EU:

z krótkim rękawem – 27,60 zł/ szt.

z długim rękawem – 32,60 zł/ szt.

koszulki damskie/ męskie od XS do XXL;

z krótkim rękawem – 31,90 zł/ szt.

z długim rękawem – 36,40 zł/ szt.

Dla zamówień poniżej 30 szt. (łączne zamówienie z całej szkoły) – dodatkowa opłata manipulacyjna – 15,00 zł (niezależnie od ilości koszulek).