Warsztaty z tworzenia komiksów w klasie 2e. Wspólna zabawa, podczas której dzieci poznały postacie z klasycznych polskich i zagranicznych komiksów dziecięcych. Była to również okazja do wspólnej przygody artystycznej- rysowania i kolorowania kadrów komiksowych. Zajęcia z komiksu prowadził pan Bogdan Ruksztełło-Kowalewski, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, kustosz Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Konrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Animator kultury komiksowej, rysownik, scenarzysta rysunkowy, wydawca, pomysłodawca i wieloletni kierownik Pracowni Komiksowej, organizator Gdańskich Spotkań Komiksowych GDAK oraz organizator polskiej edycji maratonu komiksowego „24-Hour Comics Day”. Członek zarządu Fundacji KRESKA im. Janusza Chrisy.